Всесвітній день здоров’я

07 квіт.

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до   проблем і питань здоров’я - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня.

 Дата святкування  приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я   (ВООЗ),  а точніше дню прийняття статуту цієї організації -  7-го квітня 1948-го року.

Він проводиться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті та вирішити,  що їм потрібно зробити, щоб здоров'я людей в усьому світі стало краще.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім надійного його збереження. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!